ЧЕРНІВЦІ

Глава держави вважає, що «мовний» закон потрібно доопрацювати

Президент України не вважає «мовний» закон досконалим

0

Закон «Про засади державної мовної політики» буде вдосконалений. Для цього в Україні буде прийнята програма розвитку української мови

Як передає кореспондент «Харків.Коментарі», про це сьогодні на брифінгу в Харкові заявив Президент України Віктор Янукович.

«Прийшов час, коли одночасно з мовним законом потрібно прийняти і програму розвитку української мови. Найближчим часом вона буде розроблена Кабінетом Міністрів України, затверджена і отримає фінансування з державного бюджету вже на 2013 рік. Ця програма буде діяти на постійній основі», - сказав Президент.

При цьому Віктор Янукович зазначив, що не згоден з тим, що прийняття закону про мови послабило українську мову. Навпаки, на його думку, закон певною мірою врегулює недоліки, що існували в державній політиці щодо цього питання.

«Проте я не впевнений, що цей закон є досконалим. Тому була створена робоча група, яка повинна проаналізувати його недоліки, і найближчим часом вона внесе свої пропозиції щодо того, як можна його поліпшити. Ці пропозиції будуть розглянуті Верховною Радою», - сказав глава держави.

Як повідомляли «Коментарі», 10 серпня набув чинності закон «Про засади державної мовної політики», згідно з яким мова, якою говорить не менш ніж 10% населення, набуває статусу регіональної.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua