ЧЕРНІВЦІ

Одеський кінофестиваль отримав ще 2 млн заднім числом

0

Через місяць після завершення Одеського Міжнародного кінофестивалю на його проведення виділили ще 2 млн гривень

Про це йдеться у «Віснику державних закупівель».

КП «Облконцертсервіс» Управління культури і туризму Одеської облдержадміністрації підписав 13 серпня договір з ТОВ «Український кінофестиваль» на надання послуг з підготовки та проведення «Одеського Міжнародного Кінофестивалю» з 13 по 21 липня 2012 року. Договір підписано за умовами  закупівлі в одного учасника за кошти обласного бюджету, загальна сума - 2 млн грн.

Відповідно до тендерної документації, закупівля в одного учасника проводиться з причини виняткового права ТОВ «Український кінофестиваль» на використання знака для товарів і послуг «Одеський Міжнародний Кінофестиваль (ОМКФ)».

Як повідомляли «Коментарі», Третій Одеський Міжнародний кінофестиваль проходив з 13 по 21 липня року. За словами президента III Одеського Міжнародного кінофестивалю (ОМКФ) Вікторії Тігіпко, бюджет фестивалю становить близько 3 млн євро. Остаточні підсумки можна буде підбити після закінчення. 10% - це допомога держави, Одеської обладміністрації, мерії міста. А все інше - це спонсорські гроші: сотні компаній і сотні меценатів.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua