ЧЕРНІВЦІ

Податкова закликає партії брати агітаторів на роботу офіційно

0

Державна податкова служба закликає політичні партії, які беруть участь у парламентських виборах, оформити відповідно до закону трудові відносини з тимчасовими працівниками - агітаторами і персоналом виборчих штабів

Про це «Коментарям» повідомили в Державній податковій службі.

Посилаючись на оперативні дані, податківці зазначили, що в діяльності політичних організацій під час виборчої кампанії поширена практика найму робітників без офіційного працевлаштування та виплата зарплат «у конвертах», що є порушенням податкового і трудового законодавства.

Крім того, як вважають в ДПСУ, це підвищує небезпеку того, що працівники можуть залишитися без обіцяних грошей після виборів.

«Тому ДПСУ рекомендує всім потенційним або діючим агітаторам, координаторам, спостерігачам, іншим фахівцям вимагати від організацій політичних партій та штабів кандидатів у народні депутати підписання цивільно-правового договору або трудової угоди - документа, який гарантуватиме їхні права, у тому числі на повну своєчасну оплати праці та інші передбачені законом преференції», - заявили у податковій.

Зі свого боку ДПСУ пообіцяла в рамках своєї роботи з детінізації ринку праці контролювати дотримання податкового законодавства в структурах, що займаються організацією та проведенням передвиборної кампанії.

Нагадаємо, 30 липня в Україні офіційно стартувала виборча кампанія з виборів депутатів Верховної Ради України. З початку серпня партії почали активно наймати людей для агітаційної діяльності. Голосування відбудеться 28 жовтня.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua