ЧЕРНІВЦІ

У селі Великий Кучурів Сторожинецького району встановили 103 бетонних стовпи. Як повідомляють «Чернівці. Коментарі», проблема електропостачання у цьому селі не вирішувалася роками. І лише після того, як минулої зими мешканця села вбило струмом, РЕМ почав реагувати на численні звернення мешканців двох вулиць.

Тоді була створена комісія, до якої увійшли депутати Чернівецької обласної ради, члени фракції «Фронт Змін» Олександр Фищук та Микола Салагор, повідомляє сайт "Фронту Змін".

Для економії коштів РЕМ планував встановити тимчасові деревяні опори, однак, мешканці виступили проти цього, розуміючи, що таке тимчасове рішення призведе до подальших проблем зі світлом на їх вулицях. У цьому їх підтримали депутати-«фронтовики». І ось за півроку лінію електропередач замінили.

Як повідомляє сайт "Фронту Змін", мешканці скликали збори села, на які запросили депутатів облради Максима Бурбака та Миколу Салагора.

Вони розповіли, що попри вирішення питання з стовпами, залишається проблема трансформатора, у якому після трагічного випадку поміняли запчастини, однак ресурс його вичерпаний, тому люди бояться, що взимку в них знову, як і попередньої зими світло може бути лише по кілька годин на добу.

Максим Бурбак та Микола Салагор, отримавши звернення мешканців, пообіцяли донести його до відповідних служб, які займаються елекроплостачанням у районі.

На зборах піднімалося також питання перенесення на нові опори кабелів телефонного зв`язку. Мешканці прийняли рішення направити відповідну вимогу до дирекції Укртелекому.

Фото з сайту "Фронт Змін"

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua