ЧЕРНІВЦІ

Опозиційні партії виключили зі своїх лав тих, хто всупереч домовленостям пішов на вибори на одномандатних округах. Як повдомляють «Чернівці. Коментарі», про це заявив на прес-конференції начальник обласного виборчого штабу Об`єднаної Опозиції «Батьківщина» Максим Бурбак.

«Вони порушили угоду про політичну відповідальність, - наголосив політик. – І ми доведемо до кожного виборця їх поступок».

За словами Бурбака, уся виборча кампанія проходить у чорно-білих кольорах. Є опозиція і влада, яка маскуючись під вивісками дрібних партій та взагалі – приховуючи партійну приналежність кандидатів, намагається розмити опозиційний електорат

«Бурдейний, Плаксій, Паламар, Манчуленко - Всі вони захотіли піти в раду після того, як опозиція оголосила списки, - зазначив керівник штабу опозиції. - Побачивши наших кандидатів, ПР почала використовувати усі важелі, щоб запустити на округи, де програє, нібито патріотично налаштованих кандидатів, щоб заплутати виборця».

«Наші конкуренти соромляться своєї політичної приналежності. На їх бігбордах та в інших агітаційних матеріалах ніде нема вказівки на те, що вони належать до Партії регіонів», - заявив Бурбак.

 

За його словами, Чернівецька область залишається полігоном ПР з використання політичних технологій. І ще один приклад – усунення з ключових посад «старих регіоналів» та підміна їх «потрібними» людьми.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua