ЧЕРНІВЦІ

Росіяни вважають, що заковика створення Ан-70 в тому, що на «Антонові» не залишилося спеціалістів

Росія звинуватила Україну в подорожчанні транспортника Ан-70

0

Переговори між Україною і Росією щодо спільного створення військово-транспортного літака Ан-70 зіткнулися з труднощами

Як пише газета «Ведомости» з посиланням на джерело в Об´єднаній авіабудівній корпорації, українське держпідприємство «Антонов» вимагає з Міністерства оборони Росії майже $100 млн за третій льотний прототип Ан-70; це на 30% вище від вартості більш важкого військово-транспортного літака Іл -76, виробництво якого має відновитися в Ульяновську, передає «lenta.ru».

У лютому 2012 року директор департаменту розробки і закупівель озброєнь та військової техніки Міністерства оборони України Андрій Артюшенко оголосив, що вартість одного Ан-70 становитиме близько 67 мільйонів доларів. З чим пов´язано підвищення вартості на транспортник, поки не відомо. Україна поки оголосила про намір придбати три такі літаки, а Міністерство оборони Росії - 60 Ан-70.

Між тим, сторони не можуть домовитися і про доопрацювання документації на розроблювальний транспортник відповідно до вимог ВПС Росії, а також її передачу російській стороні для переведення в електронну форму. Нарешті, як зазначило джерело газети, складність створення Ан-70 полягає ще й у тому, що на «Антонові» практично не залишилося фахівців, здатних вести масштабну розробку проекту, розпочатого ще в часи СРСР.

20 серпня 2012 міністр оборони Росії Анатолій Сердюков заявив, що Росія і Україна розпочали спільні льотні випробування транспортника Ан-70. Одночасно сторони ведуть переговори щодо серійного виробництва військово-транспортного літака в Росії.

Як повідомляли «Коментарі», в квітні 2011 року Міністерство оборони Росії висловило бажання закупити серійні військово-транспортні літаки Ан- 70. Загалом у 2015-2016 році планується придбати 60 нових транспортників.

Довідка: Створення літака ведеться за спільного фінансуванні Росії та України. Зокрема, до 2013 року внесок Росії в програму розробки Ан-70 має становити 2,4 мільярда рублів ($85,1 млн), а України - 480 мільйонів гривень ($60,2 млн.).

Ан-70 здатний розвивати швидкість до 780 кілометрів на годину і здійснювати польоти на відстань до 7,8 тисячі кілометрів. Транспортник укороченого зльоту і посадки здатний перевозити до 300 десантників або 47 тонн вантажів.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua