ЧЕРНІВЦІ

Власника позбавили 28 рекламних постерів буквально за одну ніч

У Дніпродзержинську, 28 рекламних площин, на яких власник мав намір розмістити плакати «Переписала хату на кота», за одну ніч вони були зрізані і вивезені, або ж зіпсовані

Як повідомив «Дніпропетровськ.Коментарі» Віталій Купрій, власник 15 рекламних носіїв, на яких розміщувалося 28 рекламних площин, вони були зрізані за одну ніч і вивезені. Деякі з них виявилися за містом, інші - зникли.

За словами Купрія, він знайомий з ініціаторами розміщення плаката «Взнала, що внук голосував за «регіони» - переписала хату на кота» і планував розмістити подібні плакати на своїх білбордах. Однак, після того, як верхня частина білборда із зображенням бабусі і кота була заклеєна, послідувало знищення рекламних носіїв Купрія.

Нагадаємо, в ніч з 14 на 15 серпня група невідомих, застосовуючи спеціальну техніку та обладнання, демонтувала і вивезла у невідомому напрямку 10 рекламних конструкцій (бігбордів), п´ять залишилися на місці, але їх безнадійно зіпсували.

За словами Купрія, він планував також розмістити плакати такого змісту: «Чекати годі, поки козли на городі», а також «Голосуй за стабільність» на тлі прямої лінії зупиненого серця.

Також стало відомо, що власник рекламних носіїв має намір частину з них відновити, а також відстоювати на них право у суді. Поки ж дані плакати будуть друкуватися і розповсюджуватися у вигляді поліграфічної продукції.

Відзначимо, що Віталій Купрій зареєстрований кандидатом у народні депутати за 30 мажоритарним округом з центром у Дніпродзержинську.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua