ЧЕРНІВЦІ

Нацрада підловила National Geographic на спиртному

0

Національна рада з питань ТБ та радіомовлення на засіданні від 21 серпня визнала, що іноземний канал National Geographic channel не відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення і законодавству України

Про це «proIT» повідомили в регуляторі.

Підставою для такого рішення стали результати моніторингу, проведеного регулятором 8 травня. Виявлено, що в ефірі телеканалу в 21:11 за київським часом транслювався рекламний ролик алкогольного напою.

Відповідно до Закону України «Про ратифікацію Європейської конвенції про транскордонне мовлення» Україна залишила за собою право обмежувати на своїй території ретрансляцію програм, що містять рекламу алкогольних напоїв.

Національна рада у своєму рішенні вказує ТОВ «ВІФ Медіа» - ексклюзивному представникові телеканалу «National Geographic channel» в Україні - на необхідність протягом трьох тижнів упорядкувати свою діяльність відповідно до закону.

Якщо компанія ніяк не дослухається до рекомендацій, канал зникне з переліку іноземних програм.

«Ми дуже сподіваємося, що керівництво телеканалу належним чином відреагує на сигнал від Національної ради. Адже канал для аудиторії, безсумнівно, цікавий», - зазначила перший заступник голови Національної ради Оксана Головатенко.

Нагадаємо, National Geographic channel - один із найбільших науково-популярних розважальних каналів, який мовить в усьому світі.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua