ЧЕРНІВЦІ

Кабмін створить держкомпанію для завоювання закордонних ринків

0

Кабінет Міністрів створить державну компанію, яка буде надавати гарантії за експортними контрактами великим українським товаровиробникам

Як повідомили «Коментарям» у Кабміні, про це заявив віце-прем´єр-міністр України Сергій Тігіпко.

За його словами, «підтримка держави для експортерів - це, в першу чергу, гарантії за контрактами». Ми підготували законопроект, який вирішує це питання, і у вересні він буде розглянутий Верховною Радою. Буде створено спеціальне агентство з підтримки експорту», - заявив Тігіпко.

Віце-прем´єр також зазначив, що подібні компанії існують, зокрема, у Франції, Німеччині та Італії і надають підтримку та гарантії за контрактами експортерам.

«Наші підприємства є абсолютно конкурентоспроможними на зовнішніх ринках. Проблема тільки в тому, що вони конкурують з компаніями, які мають підтримку держави або державних експортних банків своїх країн», - зазначив чиновник.

«За ринки треба воювати. Ніхто не гарантує нам комфортні умови на ринках закордонних  країн, у тому числі і Росії. Ми повинні вигравати цю боротьбу за рахунок конкурентних переваг наших виробників», - резюмував Тігіпко.

Як повідомляли «Коментарі», одним з великих українських товаровиробників вважається ДК «Укрспецекспорт». 5 серпня 2011 року  уклала контракт з Таїландом  про виготовлення для нього 121 одиниці БТР 3-Е1 та машин підтримки на цій базі вартістю більш ніж 140 млн  доларів. Виконувати контракт будуть підприємства, що входять до складу державного концерну «Укроборонпром».

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua