ЧЕРНІВЦІ

«Тріолан» запідозрили у хабарах АМКУ та Нацраді

0

Журналісти телеканалу «ТВі» провели власне розслідування і тепер стверджують, що провайдер «Тріолан» порушує податкове законодавство

Як повідомили «Коментарям» у прес-службі ТВі, журналісти отримали роздруківки даних внутрішньої фінансової бази групи «Тріолан». З цих документів нібито ясно, що провайдер працює з готівкою, яка не враховується і не відображається в офіційній податковій звітності.

Крім того, в роздруківці зазначено певні суми навпроти назв органів державної влади: 40000$ - АМК, 32000 грн. - Н.рада. На думку журналістів, це може означати суму хабарів в Антимонопольний комітет, Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення та інші держоргани.

 Також «ТВі» отримав відео, де видно, як чоловік, схожий на одного з керівників компанії, що входить до ГК «Тріолан» (Дзян Максим Юрійович - директор ТОВ «Українські цифрові комунікації», код: 34960158), розповідає про порядок здійснення ліцензійної діяльності провайдера програмної послуги без ліцензії. На відео він пояснює, що саме таким видом діяльності вони займаються в Сумах. За його словами, суть полягає в тому, що майстер підключає абонента до кабельного телебачення, проте плату беруть не за надання програмної послуги (яка ліцензується), а за підключення абонента. У «ТВі» вважають, що в цьому випадку має місце удавана угода з метою приховування ліцензійної діяльності без ліцензії.

 У «ТВі» вважають, що зазначені факти вимагають відповідної перевірки з боку правоохоронних органів. Результати свого розслідування, включаючи копії внутрішньої фінансової документації «Тріолан» і відео, журналісти виклали у листі до Генеральної прокуратури України.

 Нагадаємо, що «Тріолан» виключив «ТВі» зі списку телеканалів, які ретранслюються в його мережі. Керівництво провайдера заявило, що спочатку телеканал відключили «випадково». Замість нього тимчасово включили «Банк ТВ». Але оскільки Нацрада зобов´язала кабельних провайдерів включити в пакет універсальної програмної послуги всі цифрові ефірні канали, керівництво «Тріолан» заявило, що не буде відновлювати ретрансляцію «ТВі».

 

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua