ЧЕРНІВЦІ

ЦВК вирішила, що не має права розглядати питання про порушення присяги їхніми членами

ЦВК відмовилася розглядати можливі порушення Магери

0

 

Центральна виборча комісія відмовилася розглядати питання про порушення присяги її членами Андрієм Магерою і Валерієм Шелудьком під час реєстрації кандидатом у депутати Верховної Ради екс-заступника голови СБУ Володимира Сацюка

 

 

 Відповідне рішення було одностайно прийнято членами комісії на засіданні Центрвиборчкому, передають «Українські новини».

Зокрема, комісія розглянула звернення кандидата в депутати Ради Ганни Федорченко з проханням скасувати реєстрацію Сацюка і розглянути питання про порушення присяги відповідними членами ЦВК.

При цьому члени комісії дійшли висновку, що Центрвиборчком не наділений повноваженнями розглядати звернення щодо рішень, дій чи бездіяльності ЦВК та її членів.

Тим самим комісія вирішила, що у ЦВК немає компетенції розглядати питання про порушення присяги її членами.

Комісія також повідомила Федорченко, що не може розглядати питання про скасування реєстрації Сацюка, оскільки рішення Київського апеляційного адміністративного суду у відповідній справі ще не набуло чинності.

Як повідомляли «Коментарі», Центрвиборчком має намір подати апеляцію на рішення Київського апеляційного адміністративного суду про визнання протиправними дій її членів Андрія Магери та Валерія Шелудька під час підготовки розгляду ЦВК питання про реєстрацію кандидатом у депутати Верховної Ради Володимира Сацюка.

Сам Магера раніше заявив, що не виключає свого звільнення з ЦВК  і готує апеляцію до Вищого адмінсуду України.

Нагадаємо, 19 серпня Апеляційний адміністративний суд м. Києва ухвалив рішення про скасування реєстрації Володимира Сацюка   кандидатом у 62 виборчому окрузі (Житомир) .

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua