ЧЕРНІВЦІ

За три місяці "азаровської" іпотеки на Буковині видали один кредит

0

В області видано лише один іпотечний кредит на придбання житла за державною програмою «Здешевлення житла», ще одна угода на отримання іпотечного кредиту Нині перебуває на погодженні. Як повідомляє сайт МБ, Про це розповів начальник управління регіонального розвитку містобудування та архітектури обласної адміністрації, головний архітектор області Роман Пивнюк.

За його словами, умови програми суттєво покращилися. Зокрема, тепер людина укладає угоду з банком лише під три відсотки. А 13 відсотків відшкодовує держава банкам напряму. Згідно з попередніми умовами, людині пропонувалося укласти угоду з банком на кредит під 16 відсотків, 13 з яких держава мала би повертати позичальнику після того, як він оплатив банку усі витрати.

Також дозволено брати участь у програмі людям, які не перебувають на квартирному обліку. Вони можуть просто надати довідку про те, що потребують покращення житлових умов. Цей документ видають за місцем проживання. Раніше довідка про те, що людина перебуває на квартирному обліку була обов`язковою.

Як повідомив Пивнюк, зараз тривають переговори й щодо зменшення суми першого внеску. Спершу в умовах програми було зазначено, що людина повинна оплатити відразу 30 відсотків від вартості житла. Згодом, цю суму зменшили до 25 відсотків.
"Але й ця сума доволі велика - вирішили в Міністерстві регіональної політики та будівництва. Тому умови програми будуть спрощуватися і надалі", - запевняє чиновник.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua