ЧЕРНІВЦІ

Нацбанк відзначає зростання гривневих вкладів населення в банках

Українці, сподіваючись заробити, все більше грошей несуть до банків

0

За півроку банківські вклади українців зросли до 40 млрд  гривень, при цьому тільки 23 млрд  - в національній валюті

 Про це «Коментарям» повідомили в прес-службі Національного банку України з посиланням на заступника голови Ігоря Соркіна.

«З початку року обсяг коштів на рахунках фізичних осіб збільшився майже на 40 млрд грн, з яких 23 млрд  - це кошти у національній валюті. Це дуже сприятлива тенденція і ми повинні робити все, щоб її зміцнювати», - сказав Соркін.

За його словами, незважаючи на світову фінансову кризу, українські банки збільшили кредитування реального сектора економіки, що дозволить підняти ВВП держави.

«На 11 млрд грн  збільшилися обсяги кредитування економіки, що свідчить про те, що, незважаючи на складні умови на світових фінансових ринках, банки продовжують кредитувати економіку і збільшувати ВВП держави. Що стосується кредитування фізичних осіб, то є позитивна тенденція до зростання обсягів кредитування в національній валюті, яке збільшилося на 8 млрд грн. Відповідно відбувається зменшення обсягу кредитів в іноземній валюті, наданих банківською системою раніше», - сказав банкір.

Як повідомляли «Коментарі», раніше директор генерального департаменту грошово-кредитної політики НБУ Олена Щербакова рекомендувала населенню тримати всі свої вільні заощадження в гривнях, зазначивши, що з початку року депозити фізичних осіб в гривні зросли на 15%, а в інвалюті - всього на 7%.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua