ЧЕРНІВЦІ

Лідери опозиції почули в промові прокурора виправдання Тимошенко

0

Представник генпрокуратури фактично зачитала виправдальний вирок Юлії Тимошенко

 Про це, як передає кореспондент «Коментарів»,  заявив голова Ради Об’єднаної опозиції «Батьківщина» Арсеній Яценюк журналістам біля Вищого спеціалізованого суду.

На його думку, суд відтягує рішення за касацією на вирок Юлії Тимошенко лише тому, що чекає команду з адміністрації президента. 

Яценюк наголосив, що під час засідання суду представник генеральної прокуратури зачитала фактично не обвинувальний, а виправдальний вирок Юлії Тимошенко: «Вона сказала, що Тимошенко не підписувала ніякого газового контракту, що, виявляється, не потрібно ніяких директив, та що Юлія Тимошенко не отримувала жодних особистих вигод від підписання цього контракту», - підкреслив він.

«Фактично  йдеться про те, що Юлія Тимошенко, за словами представника генеральної прокуратури, не вчинила жодного злочину», - додав Яценюк.

«Тому викликає здивування, що судді пішли в дорадчу кімнату. Радитись нема чого. Абсолютно зрозуміло, що факту злочину немає», - підкреслив лідер «Фронту змін». 

Яценюк підкреслив, що суд відтерміновує винесення рішення лише з однієї причини: «очікування команди з Банкової». «Там пишуться всі вироки», - наголосив Яценюк.

Як повідомляли «Коментарі», сьогодні у Києві триває засідання суду  за касацією на вирок Тимошенко у «газовій справі», за яку екс-прем`єра засудили до 7 років ув`язнення.

 

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua