ЧЕРНІВЦІ

Прокурор зробила Тимошенко «президентом України»

0

На засіданні суду з розгляду касації у «газовій справі» представник держобвинувачення назвала Юлію Тимошенко «президентом України» і згадала образи судді Кірєєва, який засудив екс-прем´єра до 7 років позбавлення волі

Як передає «Українська служба BBC», прокурор Оксана Дрогобицька виступаючи у Вищому спецсуді з розгляду цивільних і кримінальних справ, обмовившись, назвала Юлію Тимошенко «президентом України», чим викликала бурхливі овації прихильників екс-прем´єра.

Після обмовки прихильники Тимошенко почали аплодувати і вигукувати: «Повторіть ще раз!».

Дрогобицька також нагадала, що Тимошенко обрала «не правовий, а політичний» спосіб захисту в Печерському суді, постійно ображаючи суддю і прокурорів, називаючи їх «нелюдь», «маріонетка», «фашист».

Захисники і прихильники знову почали коментувати її виступ. Суддя Станіслав Міщенко ще раз попередив про можливість видалення із засідання порушників порядку.

Як повідомляли «Коментарі», Вищий цивільний кримінальний суд сьогодні розглядає касацію на вирок Тимошенко. Печерський районний суд Києва визнав Тимошенко винною у перевищенні влади під час укладання газових контрактів з Росією у 2009 році і засудив її до 7 років позбавлення волі. Суд кілька разів переносив розгляд касації у «газовій справі», посилаючись на відсутність Тимошенко на засіданні.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua