ЧЕРНІВЦІ

Фотографію свого кота американець продав у фотобанк

«Кіт з хатою» виявився «американцем» (ФОТО)

0

Найпопулярніший кіт в Україні насправді живе в американській провінції

Як повідомляє «Комсомольская правда в Украине», господарем кота зі скандального білборда виявився американець Майкл Петтігрю, який живе в містечку Потомак Фоллс на півночі штату Вірджинія. Він фотограф, правда, не найвідоміший у США.

За даними Гугл, запит «бабуся з котом» став номер один за минулий тиждень. Але американець не вірить у те, що фото його кота в Україні б´є всі рекорди популярності.

«Це все дуже смішно! - відповів Майкл. - Складно повірити, що фото бабусі з котом може бути таким популярним! Загалом, про кота. Його звуть Кьютіп (англійською написано Qtip). Він американець. Йому десять років, і здоров´я в нього гарне. Я його забрав із притулку для тварин. Він любить гратися з іграшкою-коалою, а живе у нас разом з ще двома собаками».

 

 

Майкл спочатку знімав усяких комах на зразок термітів, потім взявся і за більш велику живність. А щоб купувати нову техніку, став продавати знімки в фотостоки та фотобанки.

На сайті у фотографа сказано: він радий і гордий, якщо його друзі або родина кажуть йому, що вони бачили одну з його фотографій у несподіваних місцях.

До речі, авторські права на фото кота йому хоч і належать, але претензій бути не може. Фотографію Майкл продав у великий фотобанк, звідти його міг викупити якийсь передплатник і використовувати для будь-яких цілей.

Раніше «Дніпропетровськ.Коментарі» повідомляли, що бабуся з плаката живе в російській глибинці.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua