ЧЕРНІВЦІ

На Банковій звинувачують Литвина в помилках «мовного закону»

0

Виправлення явних нестиковок і неточностей в мовному законі Колесніченка-Ківалова - завдання голови Верховної Ради України

Про це, як розповів «Коментарям» адвокат Клим Братківський, повідомляється в роз´яснювальному листі Адміністрації Президента України, отриманому у відповідь на запит про нестиковки, допущені в скандальному законі Колесніченка-Ківалова.

Так, у документі вказується, що якщо текст закону завізований головою комітету та керівником секретаріату із зауваженнями, то вони разом із текстом закону подаються главі ВР України. Спікер же, у свою чергу, в разі виявлення у поданому на підпис законі редакційних неточностей або явних невідповідностей між положеннями, може внести на розгляд ВР пропозиції про виправлення неточностей або неузгодженостей.
При цьому слід зазначити, що як Головне науково-експертне управління ВР, так і профільний комітет негативно відгукнулися про запропонований законопроект. Зокрема, у висновку Управління вказується, що документ слід відправити на доопрацювання в першому ж читанні. А у висновках комітету - що законопроект не відповідає положенням Конституції і не має фінансово-економічного обґрунтування, у зв´язку з чим має бути взагалі відхилений.

Нагадаємо, що виправляти помилки і явні нестиковки в «мовному» законі взялися відразу ж після його ухвалення. Причому самі ж автори, які звинуватили в допущених помилках інтриги та провокації опозиції. Незадоволені документом і у Президента. Зокрема, як заявляла радник глави держави Ганна Герман, «планку» для надання мові статусу регіональної потрібно підвищити в 2-3 рази - до 20-30% носіїв мови від загальної кількості населення регіону.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua