ЧЕРНІВЦІ

У «мовній» боротьбі в Миколаєві у хід пішли димові шашки

0

Перед будівлею Миколаївського міськвиконкому проводять акції протесту противники і прихильники надання російській мові статусу регіональної. При цьому в групу захисників державної мови кинули димову шашку

Сьогодні у великій залі міськвиконкому проходить 19-та сесія Миколаївської міської ради, де одним із питань порядку денного розглядається питання про регіональний статус російської мови, повідомляє «УНІАН».

Пікет прихильників української мови організований міською організацією ВО «Свобода», представниками ВО «Батьківщина» та УНП. Ці пікетники стоять на віддалі від учасників другого пікету.

Другий пікет, який розташовується ближче до входу в міськвиконком і відділений від «свободівців» загонами міліції, організований «Російським блоком» і Партією регіонів.

Як розповів журналістам голова Миколаївської міської організації «Свобода» Микола Дерев´янко, приблизно о 9 годині 15 хвилин, біля їхнього пікету з´явилися міцні молоді люди, які висловлювали погрози та образи на адресу «свободівців». За його словами, вони всіляко проявляли агресію і явно провокували конфлікт.

Потім у «свободівців» полетіла димова шашка. У відповідь на обурення з їхнього боку, міліція відтіснила близько 5 людей з опозиції і повела в будівлю міськвиконкому.

Як повідомляли «Коментарі», 8 серпня Президент України Віктор Янукович підписав Закон «Про засади державної мовної політики» «регіоналів» Ківалова і Колесніченка, ухвалений Верховною Радою 3 липня. 10 серпня «мовний» закон був опублікований і, як наслідок, набув чинності.

За останні кілька днів «мовний» закон підтримали в Дніпропетровській, Одеській, Донецькій, Запорізькій, Луганській та Херсонській областях, а також у містах Донецьк, Харків, Севастополь, Одеса, а також у містах Красний Луч та Первомайськ Луганської області.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua