ЧЕРНІВЦІ

У російську фабрику цукерок Колеснікова та Ахметова вкладуть мільйони

0

«Конті» заявила про великі інвестиції в своє виробництво у Курську

Кондитерська група «Конті» планує до кінця 2012 року спрямувати 858 млн російських рублів або 220,7 млн грн на розвиток своєї курської структури ЗАТ «Конті-Рус», повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Така сума інвестиції передбачається протоколом до угоди про співпрацю з адміністрацією Курської області. Кошти будуть інвестовані в обладнання нового виробничого комплексу та оновлення основних фондів на діючій фабриці.

Також компанія має намір додатково інвестувати в соціальну сферу підприємства і міста Курська 12 млн рублів або 3 млн грн.

ЗАТ «Конті-Рус» створено у 2004 році на базі Курської кондитерської фабрики.

Як раніше повідомляли «Коментарі», згідно з базою даних ДП «Український інститут промислової власності» (Укрпатент), віце-прем´єр-міністр - міністр інфраструктури Борис Колесніков разом зі старшим братом Ріната Ахметова - Ігорем; сином та донькою покійного віце-президента футбольного клубу «Шахтар» Жигана Такташова - Ренатом і Ельмірою; сином Михайла Ляшка - В´ячеславом; а також з нардепами-«регіоналами» Сергієм Києм та Юрієм Чертковим є співвласниками великої кількості товарних знаків, пов´язаних з кондитерським бізнесом «Конті».

Основні торгові марки кондитерської групи - Amour, Bonjour, «СуперКонтик», «Беліссімо», «Мелодика», BisKonti, «Джек».

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua