ЧЕРНІВЦІ

Прихильники «Батьківщини» вимагають звільнити Тимошенко

Підтримати Тимошенко вийшли 3 тис. її прихильників

0

Прибічники колишнього прем´єр-міністра України Юлії Тимошенко йдуть через центр Києва до Вищого спецсуду з розгляду цивільних і кримінальних справ, де сьогодні продовжать розгляд касації на вирок у «газовій» справі

Як повідомили «Коментарям» у «Батьківщині», в колоні прихильників екс-прем´єра близько 3 тисяч осіб. Вони несуть 20-метровий банер «Юлі - волю!».

Як заявили в партії, мітинг «Батьківщини» біля Вищого спецсуду буде весь час, поки триватиме розгляд справи за касацією захисту Тимошенко на вирок Печерського суду.

Виступаючи перед учасниками мітингу, народний депутат від БЮТ Сергій Пашинський заявив: «Ми хочемо, щоб ті люди, які сьогодні будуть розглядати скаргу, подумали про свій борг і ухвалили справедливе рішення, навіть якщо доведеться ігнорувати вказівку Банкової».

Як повідомляли «Коментарі», Печерський районний суд Києва визнав Тимошенко винною в перевищенні влади при укладанні газових контрактів з Росією у 2009 році і засудив її до 7 років позбавлення волі.

Суд кілька разів переносив розгляд касації у «газовій справі», посилаючись на відсутність Тимошенко на засіданні. У зв´язку з цим захисник екс-прем´єра Сергій Власенко звинуватив суд у навмисному затягуванні справи, з метою перешкодити захистові звернутися до Європейського суду з прав людини.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua