ЧЕРНІВЦІ

 Роздаючи шкільні автобуси та приховуючи джерела їх придбання, обласна влада створює передумови для «розбазарювання» природніх багатств кра. Як повідомляють «Чернівці. Коментарі», такий висновок випливає із заяви регіонального виборчого штабу Об`єднаної опозиції «ВО Батьківщина».

"Помпезне роздавання автобусів  владою, зокрема головою ОДА Михайлом Папієвим, вкотре виглядає як  акцентування уваги виключно на особистих заслугах, а не звичайне виконання покладених на нього посадових обов`язків, - наголошується у заяві. - Участь в урочистому врученні освітянам ключів від автобусів кандидатів в народні депутати – головного освітянина краю Михайла Бауера, депутата обласної ради Артема Семенюка і «vip-агітатора» Партії регіонів, голови ОДА Михайла Папієва є нічим іншим, як агітацією за провладну партію і кандидатів від неї".

 

У заяві нагадується, що програма «Шкільний автобус» є державною цільовою програмою, яка фінансується з державного бюджету і на виконання якої відповідно затверджені регіональні програми із залученням  коштів місцевих бюджетів та інших джерел. "Тобто забезпечити регулярне перевезення учнів, дітей та педагогічних працівників до місць навчання, роботи і додому у сільській місцевості – це  прямий обов`язок влади, а не її благодійність", наголошують у "ВО Батьківщина".


Опозиція також ставить під сумнів слова губернатора, що автобуси придбали за кошти благодійників.

"Найгірше те, що  автобуси, частину з яких закупили «анонімні доброчинці» (зі слів голови ОДА)  мало схожі на безкорисливий подарунок. Скоріш за все, за них треба буде найближчим часом знову розраховуватись . На минулих сесіях обласної ради вже надавався дозвіл на користування  надрами Буковини  ДК «Укргазвидобування». Щоправда, не з першої спроби, як би хотілось керівництву області. Тоді голова ОДА в своєму виступі на сесії переконував депутатів в тому, що подібним спонсорам «треба руки цілувати» та постійно дякувати. Зрозуміло тепер, що після чергового подарунку у вигляді шкільних автобусів невідомі спонсори та благодійники можуть впевнено  очікувати на наступних сесіях обласної ради схвальні  рішення щодо дозволів  на розробку та експлуатацію природних надр Буковини. Таким чином керівництво області розраховується зі своїми «меценатами» тими природними багатствами, які насправді належать територіальній громаді краю", - йдеться у заяві "ВО Батьківщина". 

 Опозиціонери запевнили, що будуть "і надалі  всіма законними методами захищати  природні багатства краю від  «розбазарювання» та безальтернативного надання їх для  розробки та використання окремим фірмам  взамін  на  спонсорські подарунки".

Фото «Чернівці. Коментарі»

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua