ЧЕРНІВЦІ

У ПР вважають, що регіональна англійська дасть українцям переваги

«Регіонали» готові зробити англійську регіональною мовою Києва

0

Народний депутат від Партії регіонів Владислав Лук´янов підтримає ініціативу про надання англійській мові статусу регіональної в Києві

«Я підтримаю. Це буде дуже позитивно для нашого руху до Євросоюзу. Це буде для України загалом», - цитує політика «ЛІГАБізнесІнформ».

При цьому він додав, що таку ініціативу можна розглядати в якості експерименту. «Тому що якщо ми бажаємо нашим дітям надати перевагу в знанні декількох іноземних мов, ми повинні це робити. Щоб наші діти були конкурентоспроможні», - пояснив Лук´янов.

Крім того, «регіонал» вважає, що «чиновники будь-якого рангу на всіх державних посадах мають складати іспит на знання державної мови і регіональної, якщо вона є».

Як повідомляли «Коментарі», 8 серпня Президент України Віктор Янукович підписав Закон «Про засади державної мовної політики» «регіоналів» Ківалова і Колесніченка, ухвалений Верховною Радою 3 липня. 10 серпня «мовний» закон був опублікований і, як наслідок, набув чинності.

За останні кілька днів «мовний» закон підтримали в Дніпропетровській, Одеській, Донецькій, Запорізькій, Луганській та Херсонській областях, а також умістах Донецьк, Харків, Севастополь, Одеса, а також у містах Красний Луч та Первомайськ Луганської області.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua