ЧЕРНІВЦІ

Російські сировари захищаються від конкуренції патентами

Українців можуть залишити без «Російського» сиру

0

Національна спілка виробників молока Росії хоче позбавити українських, білоруських та прибалтійських сироварів можливості виробляти сири сортів «Російський», «Костромський» і «Пошехонський»

Як пише «РБК daily», на початку серпня Національна спілка виробників молока («Союзмолоко») подала у Роспатент заявки на реєстрацію товарних знаків «Російський», «Костромський» і «Пошехонський» за класом сирів. Цим російські підприємства, що входять в «Союзмолоко», позбавляють можливості українських, білоруських та прибалтійських конкурентів представляти на російському ринку ці сорти.

«Ми чітко зафіксували умови користування цими знаками в разі отримання прав: будь-яке підприємство на території Росії може їх використовувати, якщо його продукція відповідає вимогам Державному стандарту. При цьому воно має бути членом асоціації» - сказав голова правління «Союзмолоко» Андрій Даниленко.

У разі реєстрації прав на сирні знаки, підприємства, які знаходяться за межами Митного союзу, взагалі не отримають прав на їх використання. Виробники Білорусі та Казахстану могли б їх використати, але за «певних умов».

Як повідомляли «Коментарі», в результаті «сирної війни», в першому півріччі 2012 року в Росію було експортовано на 7,7 тис. тонн сиру менше, ніж в аналогічному періоді минулого року, що призвело до втрат у розмірі $46,8 млн.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua