ЧЕРНІВЦІ

Колишній глава МНС Шуфрич заявив, що залишив у МНС своє серце

Шуфричу тоскно без крісла глави МНС

0

Заступник секретаря Ради національної безпеки та оборони Нестор Шуфрич готовий повернутися в крісло міністра з питань надзвичайних ситуацій

 

 

Про це він заявив на прес-конференції в Донецьку, повідомляє «Остров».

За його словами, нового міністра «визначить команда та Президент України». «Я можу назвати кілька гідних кандидатур на посаду міністра з питань надзвичайних ситуацій. Як визначить Президент України та наша команда, яка сьогодні домінує в уряді, так і буде», - додав Шуфрич.

На запитання, чи погодиться він посісти крісло міністра, Шуфрич відповів: «Я завжди говорив, що я своє серце залишив у Міністерстві з питань надзвичайних ситуацій».

Також він додав, що ротацію, коли крісло глави МНС було віддано Віктору Балозі, сприйняв «боляче», але тоді ціною були чотири мандати депутатів від «Єдиного центру», необхідні для зміцнення більшості.

«Може невипадково, але Віктор Іванович з усіх можливих варіантів вибрав саме цей. Можливо, він шукав можливість мене кольнути. Я отримав можливість подивитися на багато процесів з боку, і ви бачите, в підсумку життя розставило на свої місця. Коли в тому ж Цюрупинську мала місце лісова пожежа, Балога дозволив собі піти у відпустку. Я б собі такого ніколи не дозволив, перебуваючи на цій посаді», - резюмував Шуфрич.

Нагадаємо, Шуфрич обіймав посаду глави МНС в уряді  Віктора Януковича з 15 вересня 2006 року по 18 грудня 2007 року. У Кабміні Миколи Азарова Шуфрич очолював міністерство з 11 березня 2010 року по 10 липня 2010 року, після чого поступився кріслом Балозі.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua