ЧЕРНІВЦІ

Члени ЦВК підтримали колег, яким загрожує звільнення

0

Центрвиборчком подасть апеляцію на рішення Київського апеляційного адмінсуду про визнання протиправними дій своїх співробітників Андрія Магери та Валерія Шелудька

Про це на брифінгу заявив член Центрвиборчкому Михайло Охендовський, повідомляють «Українські новини».

За його словами, рішення апеляційного адмінсуду поки не набуло юридичної сили, і 21 серпня закінчується термін для подачі апеляції до Вищого адмінсуду.

«Завтра така апеляційна скарга подаватиметься до Вищого адміністративного суду України. На нараді ми обговорювали саме рішення (про реєстрацію кандидатом колишнього заступника голови СБУ Володимира Сацюка) і дійшли одностайного висновку про те, що ми не вбачаємо в діях наших колег тих порушень, на які вказав суд», - сказав Охендовський.

При цьому він не виключив, що окремі апеляційні скарги на рішення суду будуть подані й особисто членами комісії, дії яких визнані протиправними.

Як повідомляли «Коментарі», 19 серпня Апеляційний адмінсуд Києва ухвалив  рішення про скасування реєстрації Сацюка кандидатом у 62 виборчому окрузі (Житомир). Також суд визнав протиправними дії двох членів Центрвиборчкому від опозиції - Андрія Магери та Валерія Шелудька під час підготовки до розгляду на засіданні ЦВК питання про реєстрацію Сацюка.

Сам Магера раніше заявив «Коментарям», що Магера не виключає свого звільнення із ЦВК і готує апеляцію до Вищого адмінсуду України

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua