ЧЕРНІВЦІ

Запорізька прокуратура зайнялася сибіркою в області

Запорізька прокуратура зайнялася сибіркою

0

Прокуратура Запорізької області почала перевірку за фактом виявлення в Мелітопольському районі штаму сибірки

Про це «Коментарям» повідомили в прес-службі прокуратури Запорізької прокуратури.

Згідно з повідомленням, прокуратура почала перевірку дотримання вимог ветеринарного законодавства співробітниками Головного управління ветеринарної медицини в області за фактом виявлення в Мелітопольському районі штаму сибірки.

За умовами карантину на території неблагополучного населеного пункту заборонено: ввезення, виведення і вивезення за її межі тварин усіх видів, заготівля і вивезення продуктів і сировини тваринного походження, використання молока від хворих тварин, забій тварин на м´ясо, розтин трупів і зняття шкір із загиблих тварин, загальний водопій тварин із ставків та інших водойм, торгівля тваринами і продуктами тваринництва, проведення сільськогосподарських ярмарків та інших спільних заходів, пов´язаних зі скупченням людей і тварин.

Хід перевірки - на контролі прокуратури Запорізької області.

Як повідомляли «Коментарі», 17 серпня в Мелітопольський міськвідділ міліції надійшло повідомлення від голови Вознесенівський сільської ради про падіж 15 серпня цього року на сільському пасовищі корови, що належала пенсіонерці, жительці с. Вознесенка. Запорізька регіональна держлабораторія ветеринарної медицини дослідила матеріал померлої корови і 18 серпня отримала позитивний результат на наявність збудника сибірки.

Дві людини, які обробляли м´ясо померлої корови, госпіталізовані. 26 осіб, які також контактували з м´ясом хворої тварини, перебувають під контролем медичної служби і отримують профілактичне лікування. 

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua