ЧЕРНІВЦІ

Поразка «Динамо» виявилася ювілейною

0

Програш «Ворсклі» у Полтаві став 50-м для «Динамо» в рамках чемпіонату України

Після програшу в Полтаві від «Ворскли» кияни обновили деяку негативну статистику виступів у чемпіонаті. Так, ювілейна 50-а поразка стала першою для «Динамо» в нинішньому сезоні. «Біло-сині» вперше в історії протистояння з «Ворсклою» у чемпіонатах України не забили у Полтаві, де до останнього поєдинку було проведено 16 матчів (2 перемоги «Ворскли», 3 нічиї, 11 перемог «Динамо», різниця м´ячів - 17: 34 на користь «Динамо»).

М´яч, забитий Артемом Громовим, став 50-м, який кияни пропустили в чемпіонатах під керівництвом головного тренера Юрія Сьоміна.

Обірвалися відразу дві гостьові «сухі» серії. 393 хвилини «Динамо» не пропускало в свої ворота у виїзних матчах, а голкіпер Максим Коваль довів свою гостьову серію до 510 хвилин, останній раз виймаючи м´яч із сітки власних воріт майже два роки тому - 14 листопада 2010 року в двобої із сімферопольською «Таврією» (1:1).

Нагадаємо, що «Динамо» програло «Ворсклі» в рамках шостого туру Прем´єр-ліги.