ЧЕРНІВЦІ

Власенко вважає, що його підзахисній штучно чинять перешкоди

ВСУ заважає Тимошенко звернутися до Європейського суду - Власенко

0

Вищий спеціалізований суд хоче перешкодити екс-прем´єр-міністру Юлії Тимошенко звернутися зі скаргою до Європейського суду з прав людини

Як повідомляє кореспондент «Харків.Коментарі», про це заявив сьогодні на брифінгу під стінами Центральної клінічної лікарні № 5 захисник екс-прем´єра Сергій Власенко, озвучивши справжні, на його погляд, мотиви суду, який «затягує» розгляд касаційної скарги Тимошенко щодо так званої «газової справи».

«Це відбувається з єдиною метою - створити перешкоду на шляху скарги Тимошенко до ЄСПЛ», - заявив Власенко.

За словами Власенка, сьогодні під час зустрічі з ним Тимошенко ще раз зазначила, що Вищий спеціалізований суд, починаючи з 15 травня, затягував розгляд касації штучно, невмотивовано відкладаючи розгляд справи.

«Жодного доказу провини Тимошенко в матеріалах справи немає. Немає підстав повертати його на першу інстанцію, апеляцію, куди завгодно. Єдине законне рішення - скасувати цей незаконно ухвалений вирок. Мені здається, що всі, хто був у четвер у Вищому спеціалізованому суді, це чітко зрозуміли», - сказав Власенко.

Нагадаємо, Печерський районний суд Києва визнав Тимошенко винною в перевищенні влади при укладенні газових контрактів з Росією в 2009 році та засудив її до 7 років позбавлення волі.

Захист Тимошенко звернулася до ЄСПЛ зі скаргою на незаконний арешт екс-прем´єра влітку 2011 року. Європейський суд проведе публічні слухання за цією скаргою 28 серпня.

Суд переніс розгляд касації у «газовій справі» Тимошенко на 21 вересня.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua