ЧЕРНІВЦІ

Веб-камери для виборів дозволили купувати без конкурсу

ЦВК сама визначить постачальника веб-камер для виборів

0

Кабінет Міністрів дозволив купувати веб-камери для спостереження на виборчих дільницях під час парламентських виборів без тендеру

Про це йдеться в постанові Кабінету міністрів № 764 від 13 серпня, тест якого мають у розпорядженні «Коментарі».

Згідно з постановою, закупівля товарів, робіт і послуг, необхідних для забезпечення функціонування системи відеоспостереження під час проведення парламентських виборів 2012 року, здійснюється ЦВК на підставі прийнятого рішення за визначенням одного потенційного постачальника, якому направляється запит про подання комерційних пропозицій.

Зазначене рішення приймається за результатами проведення моніторингу потенційних постачальників таких товарів, робіт і послуг та з урахуванням висновку Мінінфраструктури про відповідність технічним завданням та конфігурації створення системи відеоспостереження.

Після проведення переговорів з потенційним постачальником, ЦВК укладає з ним договір про закупівлю товарів, робіт і послуг.

Як повідомляли «Коментарі», Верховна Рада виділила Центральній виборчій комісії 993,6 млн гривень для оснащення виборчих дільниць на парламентських виборах системами відеоспостереження .

Також нагадаємо, 1 серпня Президент України Віктор Янукович підписав «Закон про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань державних закупівель» , згідно з яким процедура держзакупівель застосовується тільки у випадку, якщо закупівля здійснюється за державні кошти.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua