ЧЕРНІВЦІ

Юрій Недашковський втретє залишив крісло президента «Енергоатома»

Багаторічного главу «Енергоатома» звільнили

0

Кабмін звільнив президента «Енергоатома» Юрія Недашковського у зв´язку з невиконанням умов контракту

Таке рішення відносно президента ДП «Національна атомна енергогенеруюча компанія «Енергоатом» закріплено постановою Кабміну № 574 від 20 серпня, фотокопія якого розміщена на сайті Міністерства енергетики та вугільної промисловості, повідомляють «Українські новини».

Недашковського звільнено у зв´язку з невиконанням умов контракту.

Виконувачем обов´язків глави компанії призначено Віссаріона Кіма.

Юрій Недашковський обіймав цю посаду в 2000-2003, 2005-2006 і з 2008 року. У перерві між роботою в «Енергоатомі» Недашковський обіймав посаду помічника-консультанта народного депутата Віктора Ющенка, а також заступника міністра палива та енергетики.

Як повідомляли «Коментарі», після того, як в квітні поточного року уряд звільнив чотирьох з восьми віце-президентів «Енергоатома», експерти ринку заговорили про те, що з компанії витісняються люди Миколи Мартиненка і Андрія Клюєва, а слідом за ними може піти і президент Юрій Недашковський.

Вдруге про швидке звільнення Недашковського експерти заявили після того, як в червні «Енергоатом» повідомив про інцидент на Южно-Українській АЕС. Тоді під час планово-примусового ремонту було виявлено формозміни тепловиділяючих збірок виробництва компанії Westinghouse. За підсумками інциденту з другого і третього енергоблоків АЕС було вивантажено все паливо. Тоді ж головний державний інспектор України з ядерної та радіаційної безпеки Михайло Гашев заборонив подальшу комерційну експлуатацію палива компанії Westinghouse на українських АЕС до виявлення всіх причин інциденту.

Як відомо, Державне підприємство «Національна атомна енергогенеруюча компанія «Енергоатом» є оператором усіх діючих атомних електростанцій України.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua