ЧЕРНІВЦІ

Магера звернеться з апеляцією до ВАСУ щодо правомірності своїх дій у реєстрації Сацюка

Магера не виключає звільнення опозиційних членів ЦВК

0

Заступник голови Центральної виборчої комісії Андрій Магера не виключає своє звільнення з ЦВК і готує апеляцію до Вищого адміністративного суду України

Про це він повідомив в інтерв`ю «Коментарям».

За його словами, він подасть до Вищого адміністративного суду України апеляційну скаргу на рішення Київського апеляційного адміністративного суду, який визнав протиправними його дії під час реєстрації екс-першого заступника голови СБУ Володимира Сацюка кандидатом у народні депутати.

«З постановою і окремою ухвалою Київського апеляційного адміністративного  суду я не згоден, і мною буде подана апеляційна скарга до Вищого адміністративного суду України, якою я буду обґрунтовувати, чому ця постанова потребує перегляду. Всі коментарі будуть вже після завершення справи в Вищому адміністративному суді України. З огляду на те, що мною буде подана апеляція на рішення, яке ще поки не набрало законної сили, я би хотів утриматись від будь-яких коментарів, які можуть бути сприйняті як тиск на суддів ВАСУ, які будуть розглядати цю справу», - сказав «Коментарям» Магера.

Разом з тим він не виключає, що його та Валерія Шелудька (член ЦВК від опозиції – ред.) може бути виключено зі складу ЦВК.

«Це не виключено, будь-який член ЦВК має підстави для дострокового припинення повноважень, тому таку ситуацію виключати не можна», - зазначив Магера.

Як повідомляли «Коментарі», 19 серпня Апеляційний адміністративний суд м. Києва виніс рішення про скасування реєстрації Володимира Сацюка кандидатом по 62 виборчому округу (Житомир). Також суд визнав протиправними дії двох членів Центрвиборчкому від опозиції – Андрія Магери та Валерія Шелудька при підготовці до розгляду на засіданні ЦВК питання про реєстрацію Сацюка.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua