ЧЕРНІВЦІ

Регіональною мовою у місті Харкові тепер є російська

Харківські депутати проголосували за російську мову

0

Регіональною мовою в місті Харкові офіційно стала російська

Як повідомляє кореспондент «Харків.Коментарі», таке рішення було ухвалено сьогодні на позачерговій сесії міської ради.

Депутати ухвалили, що регіональною мовою в місті Харкові є російська. Зокрема, в межах території Харкова державною та російською мовою приймаються акти міської ради та її виконавчих органів, посадових осіб; пишуться найменування органів державної влади та місцевого самоврядування, об´єднань громадян, підприємств, установ та організацій, написи на їхніх печатках та штампах, офіційних бланках і табличках; оформляється документація місцевих референдумів; українська і російська застосовується в роботі та діловодстві органів місцевого самоврядування та в листуванні з органами державної влади вищого рівня; тексти офіційних оголошень і повідомлень пишуться державною мовою і розповсюджується російською мовою.

У тексті рішення сесії стверджується, що за даними Всеукраїнського перепису населення 2001 року, на території Харкова 65,9% жителів визнали рідною мовою російську.

У залі проголосувало 76 із 80 зареєстрованих на сесії депутатів. Нагадаємо, фракція «Батьківщина» відмовилася голосувати з цього питання і в повному складі залишила сесійну залу.

Як писали «Харків.Коментарі», сьогодні під стінами міської ради проходить пікет опозиційних партій, які протестують проти ухвалення цього рішення.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua