ЧЕРНІВЦІ

Керівник центрального виборчого штабу Об´єднаної опозиції «Батьківщина» Олександр Турчинов спростував інформацію про можливість розколу в його політичній силі, що з´явилася в деяких ЗМІ

Як повідомили «Коментарям» у «Батьківщині», про це Турчинов заявив сьогодні на прес-конференції.

За його словами, розмови про якісь нібито розколи в опозиції - це брудні провокації і мрії Адміністрації Президента. «Все це не відповідає дійсності. Об´єднана опозиція разом і ми готові до боротьби», - заявив Турчинов.

Також він підкреслив, що всі лідери та активісти опозиції, «які увійшли до списку, знаходяться на своїх місцях, і всі вони упевнені у своїй перемозі».

Водночас він не виключив, що у вересні може відбутися з´їзд Об´єднаної опозиції, але лише для того, щоб виключити тих, хто не працює на перемогу опозиції на виборах. «Той, хто не вкладе все, що у нього є, всі можливості, всі свої ресурси, всі свої здібності на перемогу опозиції, а просто вважає, що він потрапив у список і думає, що в житті все склалося - так не буде», - попередив Турчинов.

Як повідомляли «Коментарі», 30 липня пройшов з´їзд Об´єднаної опозиції «Батьківщина», на якому було оприлюднено список кандидатів за багатомандатним округом і кандидатів-мажоритарників. Ряд народних депутатів, які отримали місця в явно непрохідній частині списку, демонстративно вийшли з фракції «БЮТ-Батьківщина».

Пізніше в ЗМІ з´явилася інформація, що незадоволені члени партії проведуть новий з´їзд, на якому зі списку викреслять нинішніх лідерів Арсенія Яценюка та Олександра Турчинова.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua