ЧЕРНІВЦІ

Тушу зараженої корови встигли продати

М´ясо з сибірською виразкою потрапило в магазини і кафе

0

У Запорізькій області заражене сибірською виразкою м´ясо корови продали в одне з кафе Якимівського району

Як повідомили «Коментарям» у Державній ветеринарній та фітосанітарній службі, після того як в лабораторії підтвердили діагноз «сибірська виразка», труп зараженої корови зник.

Для пошуків туші були задіяні слідчі органи району та ветеринарна міліція області, які встановили, що господар корови продав 150 кілограм м´яса приватному підприємцю мелітопольського магазину «Євгенія».

За словами власника магазину, він встиг продати 12 кілограм м´яса, решту повернув власникові. Реалізоване в магазині м´ясо частково повернуто, ще 10 кг зараженого м´яса виявлено в кафе «Біля моря» Якимівського району.

«Фахівці санітарно-епідеміологічної служби та ветеринарної медицини в осередку захворювання проводять комплекс санітарно-гігієнічних, протиепідемічних заходів», - заявили в Держветслужбі.

Як повідомляли «Коментарі», раніше начальник Мелітопольського районного управління ветеринарної медицини Ірина Грибіненко повідомила, що в селі Вознесенка Мелітопольського району Запорізької області у загиблої кілька днів тому телиці виявлено збудник сибірської виразки.

Сибірська виразка - особливо небезпечна інфекційна хвороба сільськогосподарських і диких тварин усіх видів, небезпечна також і для людини.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua