ЧЕРНІВЦІ

На Запоріжжі виявлено вірус сибірської виразки

0

У селі Вознесенка Мелітопольського району Запорізької області у загиблої кілька днів тому телиці виявлено вірус сибірської виразки

Як передає портал «Запоріжжя.Коментарі», про це повідомила начальник Мелітопольського районного управління ветеринарної медицини Ірина Грибіненко.

Варто відзначити, що в господарствах і населених пунктах, де уже виявлено захворювання, встановлюють суворий карантин, на час якого заборонено без дозволу ветлікаря робити кров´яні операції, кастрації, знімати шкури з трупів, убивати тварин на м´ясо, виводити їх з господарства, вивозити корми і сирі тваринні продукти, а також молоко та молочні продукти. Під час карантину забороняється скупчення тварин, проїзд і прогін їх через господарство, загальний водопій тварин біля колодязів, ставків та інших водойм, повідомляють «Мелітопольські відомості». У Мелітопольському районі вже почали щеплювати худобу від сибірської виразки.

Через високу смертність та стійкість до екологічних змін, збудники сибірської виразки класифікуються як категорія біологічної зброї класу А - найнебезпечнішого.

Як раніше повідомляли «Коментарі», раніше в Запорізькій області у свиней було виявлено вірус африканської чуми.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua