ЧЕРНІВЦІ

Вхід на платний пляж в Одесі охороняють «приватники» у формі ДСО (ВІДЕО)

0

Співробітники державної служби охорони у бронежилетах і з кийками зустріли учасників флеш-мобу на пляжі в Одесі

Спочатку активісти провели флеш-моб на пляжі «Отрада», а потім по воді перейшли на територію колишньої човнової станції, на якій розмістився «елітний» пляж, пише «Думська», передає портал «Одеса.Коментарі».

Адміністратор пляжу Павло Єргієв викликав співробітників державної служби охорони (ДСО). Коли ж вони прибули - в бронежилетах і зі зброєю, він наказав їм вивести з пляжу учасницю флеш-мобу Зою Мельник. ДСОшники першим ділом спробували змусити Мельник піти з пляжу, мотивувавши це бажанням адміністратора - Павла Єргієва: «Адміністрація вас бачити не хоче».

На наполегливі прохання представитися та пред´явити документи, співробітники ДСО реагували мляво, показавши буквально на кілька секунд посвідчення і відмовившись назвати їхні номери. Співробітник ДСО, старший інспектор Віталій Боровецький, що взяв на себе ініціативу вести бесіду з активістами, вимагав від Канікаєва відійти на п´ять метрів: «Тому що характер вашої поведінки викликає в мені страх».

Потім  під час бесіди на підвищених тонах про те, що одесити в опосередкованій формі платять йому зарплату як співробітнику МВС, він заявив наступне: «Ні, я не на державу працюю, я приватник». Пропонуючи Мельник проїхати у відділення міліції для написання заяви, він же заявив: «До відділення ви з нами можете не доїхати». У свою чергу Боровецький вимагав припинити відеозйомку: «Камери засуньте собі в одне місце. Закрийте свої камери, зберіть свої речі та йдіть по-хорошому».

Активісти викликали міліцію за фактом того, що працівники ДСО невмотивовано вимагали від них залишити пляж, чинили моральний тиск і погрожували. Після приходу дільничного інспектора з усіх боків посипалися заяви в міліцію - на дії співробітників ДСО, на самих активістів, що заважають деяким громадянам спокійно відпочивати за гроші.

Як повідомляли «Коментарі», раніше на цьому ж пляжі група молодих людей в грубій формі вигнала жінку з дитиною, мотивуючи це тим , що пляж орендований для вечірки.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua