ЧЕРНІВЦІ

«Регіонали» вважають, що їхні поправки позбавлять опозицію можливостей маніпулювати свідомістю виборців

Автори «мовного» закону надумали його змінити

0

Автори скандального Закону «Про засади державної мовної політики», народні депутати від Партії регіонів Сергій Ківалов і Вадим Колесніченко внесли свої пропозиції щодо поправок до цього закону

Як повідомляє сайт Ківалова, свої пропозиції щодо поправок до закону вони надали і керівнику робочої групи з розробки та внесення системних пропозицій щодо вдосконалення законодавства про порядок застосування мов в Україні Раїсі Богатирьовій, і керівнику підгрупи Леоніду Кравчуку.

«Думаю, у вересні Верховна Рада ухвалить наші пропозиції щодо внесення змін до закону, - продовжив Ківалов, - Це позбавить опозицію можливості маніпулювати свідомістю виборців, вселяючи нашим співгромадянам всяку нісенітницю то про загрози українській мові, то про введення другої або двадцять п´ятої державної мови. - Більша частина поданих нами поправок - це ті, які ми вже подавали після ухвалення закону в першому читанні, але вони не були розглянуті парламентом через інтриги опозиції та профільного Комітету», - уточнив Ківалов.

Як повідомляли «Коментарі», 3 липня Верховна Рада ухвалила Закон «Про засади державної мовної політики» в цілому. За ухвалення даного документа проголосувало 248 народних депутатів.

Президент заявив, що ухвалить рішення щодо підписання закону тільки після того, як буде проведена відповідна експертиза документа.

8 серпня президент підписав Закон «Про засади державної мовної політики». 10 серпня документ набув чинності після опублікування.

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua