ЧЕРНІВЦІ

Азаров хоче співпрацювати і з Китаєм, і з Росією

Азаров запевнив, що дружба з Китаєм не завадить партнерству з Росією

0

Прем´єр-міністр України Микола Азаров не вважає, що, розвиваючи відносини з Китаєм, Україна псує відносини з іншим стратегічним партнером - Росією

Про це глава уряду заявив під час спілкування з користувачами соціальної мережі Facebook.

«Я б не став протиставляти зміцнення наших відносин з Китаєм нашим відносинам хоча б з кимось, тим більше з Росією», - заявив прем´єр.

«Для нас Китай є стратегічним партнером - дуже важливою країною, з якою нас пов´язують досить тісні політичні, торгово-економічні відносини», - додав Азаров.

При цьому він зазначив, що українсько-китайські відносини поки перебувають тільки на самому початку свого розвитку і абсолютно не відповідають потенціалу наших країн. «Тому ми маємо намір і надалі розвивати ці відносини», - заявив глава уряду.

Нагадаємо, після перемоги Віктора Януковича на виборах Президента відносини України та Китаю помітно активізувалися. Так, Верховна Рада передбачила надання державних гарантій на суму 29,5 млрд гривень за кредитом Державного банку розвитку Китаю, який Україна планує залучити на реалізацію програми заміщення споживання природного газу українським вугіллям.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua