ЧЕРНІВЦІ

Партія Луценка звинуватила суддю у фальсифікації документів

0

Суддя Анна Медушевська фальсифікувала документи, щоб у вироку, винесеному Юрію Луценку, «склалися всі пазли, принесені їй Генпрокуратурою»

 

 Як йдеться в заяві «Народної самооборони», текст якої є у розпорядженні «Коментарів», «суддя Медушевська скоїла злочин, фальсифікувавши  документи».

Як зазначили в «Народній самообороні», основною тезою захисту екс-міністра в суді Луценка було те, що рішення про дозвіл на прослуховування телефонів Давиденкові дав Апеляційний суд Києва.

«Це рішення, нагадаємо, до цього моменту ніким не скасовано і не опротестовано. Більш того, це рішення не має ніякого зв´язку з документом, який підписав міністр внутрішніх справ Юрій Луценко.

«Як Печерський суд Києва в особі судді Медушевської вийшов з цієї ситуації? Суддя Медушевська не довго мучилася - просто сфальсифікувала документ! Зокрема, вона стверджує в тексті вироку, що в поданні до Апеляційного суду було посилання на постанову Луценка. Проте, як заявили в «Самообороні», у тексті подання такого посилання немає, а тим, хто знайде його, в партії обіцяють «місце в цирку «Дю Солей» з посадою судді Печерського райсуду.

Як повідомляли «Коментарі», сьогодні, 17 серпня, Печерський районний суд Києва засудив екс-главу МВС Юрія Луценка до 2 років обмеження волі із забороною обіймати керівні посади протягом 3 років, за епізод, пов´язаний з отруєнням кандидата в президенти Віктора Ющенка

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua