ЧЕРНІВЦІ

У «Софії Київській» відбулася «незначна реструктуризація»

У Софійському заповіднику розповіли про «переформатування»

0

В рамках незначної реструктуризації у Національному заповіднику «Софія Київська» відбулося переформатування та перепідпорядкування частини відділів 

 Про це «Коментарям» повідомили у Міністерстві культури за підсумками наради за участі керівництва відомства та гендиректора заповідника Олени Сердюк.

За її словами, назви відділів приведено у відповідність до фактичного змісту напрямків їх діяльності. 

«З метою оптимізації роботи та підвищення рівня персональної відповідальності було скасовано посаду першого заступника генерального директора: відтепер заступників лише три, вони курують три ключові напрямки роботи (пам’яткоохоронна діяльність, музейно-фондова і наукова діяльність та фінансово-економічна діяльність)», - зазначила Сердюк.

«В результаті такої реструктуризації окремі напрямки роботи буде підсилено, на перший план вийдуть науково-дослідна та культурно-просвітницька складові. Зокрема, йдеться про перехід до стратегічного планування, про значну активізацію роботи з фондовими колекціями, про запровадження музейного маркетингу та менеджменту, про запровадження сучасних музейних технологій тощо. Вже найближчим часом у Заповіднику буде розширено існуючі експозиції та створено нові», – повідомила Сердюк.

Разом з тим директор Департаменту культурної спадщини та культурних цінностей Мінкультури Андрій Вінграновський заявив: «Ми сьогодні переконалися у тому, що маємо спільне з керівництвом Національного заповідника «Софія Київська» бачення подальших шляхів його розвитку». 

«Жодних кадрових конфліктів немає, натомість слід відзначити високий фаховий рівень колективу та конструктивний підхід до справи. Крім того, ми отримали гарантії своєчасного виконання вимог, які містяться у резолюції 36-ої сесії ЮНЕСКО, а це дуже важливо, адже йдеться про міжнародний імідж нашої держави», - зауважив Вінграновський.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua