ЧЕРНІВЦІ

Співавтор закону про мови запропонував виправити своє дітище

0

Народний депутат Сергій Ківалов передав свої пропозиції щодо поправок до «мовного закону», співавтором якого він є, робочій групі з розробки і внесення системних пропозицій щодо вдосконалення законодавства про порядок застосування мов в Україні

 Як повідомили «Коментарям» у прес-службі народного депутата, свої пропозиції щодо поправок до закону Ківалов  і Вадим Колесніченко (другий автор закону про мови. - Ред.) показали керівнику робочої групи з розробки та внесення системних пропозицій щодо вдосконалення законодавства про порядок застосування мов в Україні - Раїсі Богатирьовій та керівнику підгрупи Леоніду Кравчуку.

«Президент підписав закон «Про засади державної мовної політики» та «відразу ж створив робочу групу з підготовки змін до нього. У цю робочу групу увійшли, природно, і ми з Вадимом Колесніченком. Вчора ми вже направили пропозиції щодо поправок, які  мають  удосконалити новий закон», - пояснив Ківалов.

Як повідомляли «Коментарі», 13 серпня під керівництвом віце-прем´єра - міністра охорони здоров´я Раїси Богатирьової проходила зустріч інтелігенції з питання удосконалення законодавства про порядок застосування мов в Україні. За підсумками зустрічі було сформовано дві підгрупи: одна з них буде розробляти пропозиції щодо вдосконалення законодавства про порядок застосування мов в Україні взагалі та зміни до мовного закону, а друга - над проектом Держпрограми всебічного розвитку та функціонування української мови.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua