ЧЕРНІВЦІ

«Ображений» бютівець придумав, як позбавляти нардепів мандату

0

Народний депутат Сергій Міщенко, який нещодавно вийшов з фракції «БЮТ-Б», зареєстрував законопроект, що передбачає можливість відкликання виборцями депутатів Верховної Ради

Відповідно до законопроекту, текст якого мають «Коментарі», підставами для відкликання нардепів є: встановлені судом порушення ними Конституції і законів; пропуск протягом року більше половини засідань Ради, комітету чи фракції, до складу яких вони входять; невідповідність їх практичної діяльності основним принципам і положеннями передвиборчої програми; використання депутатського мандата в особистих чи корисливих цілях; голосування в Раді чужими картками.

Ініціювати відкликання депутата, як запропонував Міщенко, можуть мінімум 300 виборців мажоритарного округу, від якого він був обраний, або 300 громадян з більшої половини областей, якщо депутат був обраний за списками

Після ініціювання відкликання Центрвиборчком має зібрати на підтримку цього рішення мінімум 10 тис. підписів на мажоритарному окрузі або 100 тис. на загальнодержавному багатомандатному окрузі. Після чого ЦВК приймає рішення про голосування за відкликання депутата на окрузі.

За законопроектом, депутат вважається відкликаним, якщо за таке рішення проголосувала більшість виборців відповідного округу.

Як повідомляли «Коментарі», 30 липня відбувся з´їзд Об´єднаної опозиції «Батьківщина», на якому було оприлюднено список кандидатів у багатомандатному округу та кандидати-мажоритарники. В той же день Сергій Міщенко демонстративно вийшов з фракції, заявивши, що його зрадили. Міщенко балотується до парламенту як самовисуванець у мажоритарному окрузі.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua