ЧЕРНІВЦІ

Тимошенко поки не займається зі штангою

Тимошенко зі штангою поки не займається

0

У новому плані лікування, складеному для екс-прем´єра Юлії Тимошенко лікарем німецької клініки «Шаріте» Аннет Рейсхауер, більш детально розписані заняття з лікувальної фізкультури

 Як передає кореспондент «Харків. Коментарі», про це сьогодні на брифінгу заявила лікар-невропатолог Ірина Фурса.

«Доктор Рейсхауер докладно все розписала, скоординувала за часом, подивилася, чи зможе Тимошенко виконувати вправи, переконалася, що вона виконує їх правильно, а їхня післядія є позитивною», - сказала Фурса.

Разом з тим вона зазначила, що в заняттях лікувальною фізкультурою штангу Тимошенко поки не використовує.

Зі свого боку головний лікар ЦКБ № 5 Михайло Афанасьєв ще раз підкреслив важливість відсутності стресів для успішного лікування екс-прем´єра. За його словами, психологічні стреси викликають, в тому числі м´язове напруження, яке несприятливо позначається на лікувальному процесі.

«Часті відвідування адвокатів та іноземних політичних діячів - це серйозне навантаження, - відзначив він. - Обмежень ми поки не вводили, але зверталися до адвокатів з проханням поберегти їх підзахисну і по можливості зменшити кількість зустрічей».

Як повідомляли «Харків. Коментарі», в середині липня в ЗМІ з´явилася інформація, що Юлія Тимошенко двічі на день займається фізкультурою. Зокрема, за інформацією співробітника ЦКБ № 5, Тимошенко качає прес, віджимається, займається зі штангою і гирями. Цю заяву підтвердила і лікар-невропатолог Ірина Фурса.

Водночас  захисник екс-прем´єра Сергій Власенко спростував цю заяву.

 

 

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua