ЧЕРНІВЦІ

Нацбанк рекомендує банкам поінформувати клієнтів про зміни процедури обміну валют

Імпортерам заборонили проводити операцію в кількох банках

0

Нацбанк зробив жорсткішими правила придбання валюти, запроваджуючи з 23 серпня вимогу з обслуговування одного зовнішньоекономічного договору в одному банку

Відповідне рішення закріплене постановою НБУ, яке набуде чинності з дня опублікування в Офіційному віснику України 23 серпня 2012 року, передає «Інтерфакс-Україна».

«Клієнти банків (юридичні та фізичні особи - суб´єкти підприємницької діяльності) будуть купувати, обмінювати іноземну валюту для проведення розрахунків за торговельними операціями через одного суб´єкта ринку за кожним зовнішньоекономічним договором з нерезидентом. Резидент має право перевести відповідний зовнішньоекономічний договір на обслуговування в інший суб´єкт ринку. Одночасне обслуговування зовнішньоекономічного договору в декількох банках не передбачено», - пояснюється суть змін.

Нацбанк рекомендує банкам поінформувати клієнтів про зміну процедури купівлі, обміну іноземної валюти за поточними торговельними операціями та забезпечити відповідно до їх вибору переведення зовнішньоекономічних договорів на обслуговування в один суб´єкт ринку.

Крім того, зміни до положення передбачають, що в разі недотримання усіх вимог порядку формування та зберігання обов´язкових резервів за відповідний звітний період резервування банк не буде мати права здійснювати власні операції з купівлі іноземної валюти протягом наступного календарного місяця.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua