ЧЕРНІВЦІ

У захисту Тимошенко опустилися руки

0

Навіть за умови позитивного рішення Європейського суду з прав людини (ЄСПЛ) у справі екс-прем´єра Юлії Тимошенко Президент України та його оточення «і надалі будуть чинити перешкоди щодо повернення лідера опозиції в активну політику»

Як повідомили «Коментарям» в БЮТ, таку думку 17 серпня висловив захисник Тимошенко Сергій Власенко під час онлайн-конференції в  «Лига.net».

За прогнозом Власенко, ЄСПЛ ухвалить кілька рішень на скаргу Юлії Тимошенко і вони будуть позитивними.

«Рішень Європейського суду у справі Тимошенко може бути декілька. При розгляді нашої скарги про порушення ст.6  Європейської конвенції, Європейський суд, як, наприклад, у справі «Фатуллаєв проти Азербайджану», може прийняти рішення про негайне звільнення Юлії Тимошенко. Таке рішення ЄСПЛ не вимагає додаткової імплементації в судах України. За виконанням рішень Європейського суду стежить Комітет міністрів Ради Європи, який має право застосовувати широкий спектр санкцій до тих країн, які відмовляються виконувати рішення ЄСПЛ», - пояснив Власенко.

При цьому він висловив упевненість в тому, що «навіть за умови позитивного рішення ЄСПЛ у справі Тимошенко Янукович і його оточення і надалі чинитимуть перешкоди щодо повернення лідера опозиції в активну політику»

«Парламентські вибори 2012 року не будуть ні чесними, ні прозорими, ні демократичними, а «чинник Тимошенко» - це лише один з чинників недемократичності цих виборів», - підсумував Власенко.

Як повідомляли «Коментарі», Печерський районний суд Києва визнав Тимошенко винною в перевищенні влади при укладанні газових контрактів з Росією в 2009 році і засудив її до 7 років позбавлення волі.

Захист Тимошенко звернулася до ЄСПЛ зі скаргою на незаконний арешт екс-прем´єра влітку 2011 року. Європейський суд проведе публічні слухання за цією скаргою 28 серпня.

Виконавчий директор Української Гельсінської спілки з прав людини Аркадій Бущенко не виключає можливості приїзду Європейського Суду в Україну  .

Суд переніс розгляд касації у «газовій справі» Тимошенко на 21 вересня.

У свою чергу Парламентська Асамблея Ради Європи закликала владу України звільнити лідера опозиції Юлію Тимошенко до парламентських виборів.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua