ЧЕРНІВЦІ

«Мовні» рішення облрад розколюють суспільство - Симоненко

0

Прийняття низкою обласних рад рішення про надання російській мові статусу регіональної тільки розколює українське суспільство

 Про це заявив лідер Комуністичної партії України Петро Симоненко під час запису програми на телеканалі «ТВ-5» в м. Запоріжжі, повідомили «Коментарям» в прес-службі КПУ.

Симоненко підкреслив, що такі рішення в чергове спричинять конфлікти серед населення України. Він нагадав, що Верховна Рада прийняла Закон «Про ратифікацію Європейської Хартії на підтримку нацменшин в Україні:

«Тобто, цей закон не вирішував статус російської мови в усій Україні і не вирішує це питання глобально», - відзначило лідер КПУ.

«Безумовно, - додав Симоненко, облради, приймаючи ці рішення, мали повне право, враховуючи прийнятий Закон у парламенті. Але ж всі ми пам´ятаємо, що якщо подібні рішення будуть прийматися в одних областях, а в інших ні, то це тільки посилить і без того існуючий в Україні розкол серед населення».

Симоненко підкреслив, що такий «розкол» вигідний олігархам, щоб відвернути увагу від справжніх проблем, особливо враховуючи майбутні парламентські вибори-2012.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua