ЧЕРНІВЦІ

Влада Тернополя визнала «мовний» закон неконституційним

0

Тернопільська міська рада підтримала звернення Тернопільської облради і не визнала закон «Про засади державної мовної політики» конституційним

 Таке рішення було прийнято 17 серпня на сесії міськради, повідомляє «Сайт міста Тернополя». Як зазначив мер Тернополя Сергій Надал, наслідком прийняття «мовного» закону стало визнання низкою  міст і областей України російської мови на їхніх територіях регіональною.

«Ми переконані, що ці рішення є спекулятивними напередодні парламентських виборів, особливо, якщо врахувати той факт, що сьогодні російській мові в Україні нічого не загрожує. Вона, всупереч Конституції, де-факто стала мовою інформаційного простору нашої держави та витісняє українську ... Закон поглиблює розподіл країни на Схід і Захід», - заявив Надал.

Разом з тим депутати міськради закликали міські, сільські, селищні, районні та обласні ради всіх регіонів України не вчиняти жодних дій для виконання цього закону.

Як повідомляли «Коментарі», 16 серпня Тернопільська облрада ухвалила рішення не виконувати нещодавно прийнятий скандальний закон про мови.

Нагадаємо, за останні кілька днів «мовний» закон підтримали в Дніпропетровській, Одеській, Донецькій, Запорізькій, Луганській і Херсонській областях, а також у самому Донецьку, Севастополі , Одесі, м. Красний Луч та Первомайськ (Луганська область). 

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua