ЧЕРНІВЦІ

Вирок Луценку спонукає БЮТ до боротьби з новою силою

0

Вирок екс-міністру МВС Юрію Луценку змушує Об´єднану опозицію «Батьківщина» посилити боротьбу з владою

Як повідомили «Коментарям» в БЮТ, про це йдеться в заяві опозиції, зробленій після оголошення вироку Луценку .

«17 серпня 2012 року український суд виніс чергове неправосудне рішення щодо рекомендованих справ проти Юрія Луценка, засудивши його до двох років обмеження волі. Суд ухвалив свій вирок, незважаючи на очевидну відсутність в діях екс-міністра внутрішніх справ складу злочину і доказів його провини, незважаючи на те, що сам потерпілий у справі неодноразово заявляв, що не має претензій до Луценка», - відзначили в опозиції.

«Абсолютно замовне рішення суду було винесено без урахування Конституції та кримінально-процесуального законодавства, з грубим порушенням прав людини, ще раз засвідчило наявність виборчого правосуддя і політичних репресій в Україні. Черговий ганебний вирок продемонстрував, що влада готова ігнорувати правові аргументи, міжнародні конвенції, резолюції європейських інституцій, рішення Європейського суду з прав людини, аби не допустити до участі в активному політичному житті Юрія Луценка, лідера опозиції Юлію Тимошенко та інших опонентів влади», - наголошено в заяві.

Разом з тим в опозиції заявили: якими б не були такі рішення судів за сфабрикованими проти ув´язнених опозиціонерів справами, «Батьківщина» не припинить боротьбу за свободу Юлії Тимошенко і Юрія Луценка.

У свою чергу Парламентська Асамблея Ради Європи закликала владу України звільнити лідера опозиції  Юлію Тимошенко до парламентських виборів.

Нагадаємо, суд переніс розгляд касації у «газовій справі» Тимошенко на 21 вересня.

14 серпня суд змінив вирок  колишньому в.о. міністра оборони Валерію Іващенку на 5 років позбавлення волі умовно з випробувальним терміном 1 рік. Іващенко був випущений з-під варти в залі суду.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua