ЧЕРНІВЦІ

За місяць розрив між Об´єднаною опозицією і Партією регіонів скоротився на 3,4%

Розрив між опозицією та «регіоналами» скорочується - опитування

0

Якби парламентські вибори відбулися найближчим часом, до Верховної Ради пройшли б 4 політичні сили

 Як повідомили «Коментарям» в Центрі Разумкова, про це свідчать результати соціологічного дослідження, проведеного з 27 липня по 9 серпня.

За результатами опитування, найбільше голосів виборців отримала б Об´єднана опозиція «Батьківщина». За неї готові проголосувати 26,2% тих, хто має намір брати участь у виборах.

Партію регіонів готові підтримати 24,6% виборців, партію «УДАР Віталія Кличка» - 11,8%, Комуністичну партію - 9,4%.

Близькими є до подолання 5-процентного бар´єру також партія Наталії Королевської «Україна - Вперед» (4,3%) та ВО «Свобода» (4,2%). 15,4% тих, хто має намір взяти участь у виборах, ще не визначилися, за кого голосувати .

ВО «Батьківщина» і політичну партію  «УДАР» найчастіше підтримують виборці  Західного і Центрального регіонів, Партію регіонів і КПУ – виборці  Сходу і Півдня, ВО «Свобода» - Заходу країни.

В цілому, як відзначають соціологи, ситуація напередодні виборів характеризується низьким рівнем оптимізму населення. Майже дві третини (63 %) респондентів дотримуються думки, що події в Україні розвиваються в неправильному напрямку. Так вважають більшість жителів усіх регіонів - від 54% жителів Півдня до 74% жителів Заходу країни.

Опитування проводилося дослідницькою компанією «ГФК Юкрейн», Соціологічною групою «Рейтинг», Центром соціальних і маркетингових досліджень «Социс» і Центром Разумкова з 27 липня по 9 серпня 2012 року. Було опитано 10979 респондентів віком від 18 років у всіх областях України, Києві та АР Крим за вибіркою, що репрезентує доросле населення України за основними соціально-демографічними показниками. Теоретична похибка вибірки (без врахування дизайн-ефекту) не перевищує 1,0% з імовірністю 0,95.

Як повідомляли «Коментарі», попереднє дослідження Центру Разумкова, оприлюднене на початку липня, показало, що за «Батьківщину» готові проголосувати 27,9%, за ПР - 23,9%, за УДАР - 8,7%, за КПУ - 7,4%, за «Свободу» - 5,4% і за «Україну - Вперед!» - 4,7%. 

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua