ЧЕРНІВЦІ

Головний освітянин краю і кандидат від ПР Михайло Бауер вирішив сам перевірити зручність нових автобусів

Голова Чернівецької ОДА Михайло Папієв вручив сьогодні директорам сільських навчальних закладів Буковини ключі від 33 шкільних автобусів, повідомляють «Чернівці. Коментарі».

Під час урочистого вручення ключів він заявив, що область першою в державі виконала програму "Шкільний автобус" та повністю забезпечила транспортом сільські навчальні заклади.

«Минулоріч ми забезпечили школи 30-ма новими шкільними автобусами, які були придбані за спонсорські кошти, ще 5 автобусів були закуплені за гроші державного бюджету та 3 вдалося придбати за кошти місцевих бюджетів. А нині ми вручаємо ключі ще від 33-ох нових автобусів, і, таким чином, в автопарку освітянських закладів області вже 132 шкільних автобуси, що повністю задовольняє потребу сільських шкіл».

При цьому Папієв не повідомив, за які кошти придбані автобуси, вказавши лише, що "гроші з різних джерел - щось з бюджету, щось від благодійників". 


Як цитує слова голови ОДА прес-служба, крайова влада і надалі опікуватиметься оновленням матеріально-технічної бази освітянської галузі, у тому числі шкільного автопарку, оскільки старі автобуси будуть вилучатися з експлуатації і замінюватися новими.

Разом з Михайлом Папієвим у церемонії передачі ключів брали участь кандидати Партії регіонів до Верховної ради Михайло Бауер та Артем Семенюк.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua